GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 8597067
*
nr 859 7067
Skål
Orrefors, diameter: 22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:55:34
1
100 kr
11/11 15:29:59
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas orrefors skål svenskt glas
-
8091 Skålar
4 st, Arne Erker, Kockums Emaljverkstad, emalj, ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:14
-
8019 Skålar
Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:25
*
Skål
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7067
Skål
Orrefors, diameter: 22 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 23:55:34 | 1 | 100 kr |
| 11/11 15:29:59 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas orrefors skål svenskt glas
-
8091 Skålar
4 st, Arne Erker, Kockums Emaljverkstad, emalj, ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:14 -
8019 Skålar
Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:25



